Şirketimiz

Trans34 Otomotiv Makine ltd. Şti. 2009 yılında İstanbul’da İ.O.S.B.de otomotiv sektöründe önemli bir yere sahip olan Treyler Üst yapı ekipmanlarının yedek parçalarını sağlayabilmek amacı ile kuruldu. Kurulduğu günden beri sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını ve gururunu yaşamaktadır.

Trans34 Otomotiv Makine ltd. Şti Başta treyler ve çekici olmak üzere, fren sistemleri ve üst yapılarda kullanılan her türlü orijinal yedek parçaların satış hizmetini Nakliyeci, Toptancı, Servis, OEM’lere sunarak yurt içinde önemli bir pazara sahip olmuştur. Şirketimiz engin tecrübesi, kaliteli hizmeti ve hızlı servisi ile müşteri memnuniyetini birincil önemde tutmaktadır.

Otomotiv Sektöründe en iyi hizmeti vermek için kendisini sürekli geliştirmeyi amaç edinmiş olan firmamız zamanla yurtdışı pazarında da önemli bir ivme kazanmıştır.

Vizyonumuz

Müşteri beklentilerini karşılayan kalitede, doğru ürünler sunan, müşteri ve çalışanlarına değer katarak onların memnuniyetini sağlayan, müşterilerine sürekli ve güvenilir partner olan, topluma ve ülkesine faydalı global bir şirket olmak.

Misyonumuz

Müşterilerimize sunduğumuz kaliteli ürünleri en uygun fiyatla ve en güvenilir ve hızlı şekilde ulaştırmak, gelişme ve büyümeyi kararlı bir şekilde sürekli kılarak,bizimle çalışan herkesin yaşamına değer katmak.